Aplikacje mobilne i kody QR w transporcie

W czasach, kiedy smartfony nie były jeszcze w powszechnym użytku,Ridango wprowadziło sprzedaż biletów przez telefony komórkowe dla swoich klientów. Użyliśmy wtedy technologii IVR, aby umożliwić wygodny zakup biletów i doładowanie miejskich kart podróżnych.

Aplikacje mobilne
Aplikacje mobilne i kody QR w transporcie

Dziś Ridango oferuje rozwiązania mobilne sprzedaży na pełną skalę. Zapewniamy mobilny interfejs do nabywania biletów i doładowywania miejskich kart podróżnych, a także Informację Pasażerską w czasie rzeczywistym (patrz niżej).

Mobilne i internetowe rozkłady jazdy z funkcją Informacji Pasażerskiej w czasie rzeczywistym
Mobilne i internetowe rozkłady jazdy z funkcją Informacji Pasażerskiej w czasie rzeczywistym

Ridango udostępnia swoim klientom aplikację mobilną i/lub internetową stronę WWW do nabywania biletów lub doładowania e-portmonetki. Zapewniamy umowy z aquirerami dla płatności bankowych i rozwiązania pod klucz do współpracy z każdą agencja transportową lub operatorem.

Co więcej, stworzona przez nas aplikacja posiada funkcję śledzenia pojazdów w czasie rzeczywistym oraz zintegrowane rozkłady jazdy w jednym mobilnym interfejsie. Aplikacja ‘wszystko w jednym’ jest wygodna i mniej kłopotliwa niż korzystanie z kilku różnych interfejsów.


Kody QR w transporcie miejskim

Ridango dostarcza także również rozwiązanie biletowy z kodami QR. Sprzedaż biletów z kodem QR może być dodana do aplikacji mobilnej. Poza tym, nasze urządzenia mają wbudowane czytniki kodów QR i mogą zostać zamontowane w autobusach, tramwajach i kolei. W  przypadku metra, korzystamy ze standardowych bramek obrotowych firm zewnętrznych.