Baza danych klienta i system CRM

Ridango zbudowało od podstaw swoją bazę danych dla klienta, z której mogą korzystać zarówno operatorzy, jak i agencje transportowe. W zależności od ustawodawstwa danego kraju i prawa o ochronie danych osobowych, system udostępnia informacje o wydaniu karty, jej wartości i innych. 


Analizy i statystyki
Baza klientów Ridango zawiera bardzo prosty w obsłudze interfejs WWW, który oferuje serwis informacyjny i analityczny. System zapewnia dostęp do przeglądu danych takich jak sprzedaż biletów, dzienne wydawanie kart i kontrole biletów. Dane są przejrzyste i łatwo dostępne, nie ma potrzeby dogłębnego wglądu do modułów analitycznych.

Obszerny moduł analityczny zawiera bardziej szczegółowe informacje na temat podróży i zachowań pasażerów oraz sprzedaży. Dane mogą być generowane w zależności od potrzeb klienta - ze względu na okres czasu i rodzaj danych. Raporty mogą być eksportowane w różnego rodzaju formatach takich jak np. XLS, PDF, CVS, itp.

Co więcej, stworzyliśmy dedykowane interfejsy z automatyczną wymianą danych z systemem naszego klienta tak, by zdefiniowane dane były automatycznie przekierowywane do bazy danych naszego klienta.


Księgowanie i usługi rozliczeniowe


Księgowanie i rozliczanie poboru opłat jest zawsze najtrudniejsze dla operatora transportowego. Ridango oferuje usługi księgowości i rozliczania dla pojedynczego operatora lub scentralizowane dane i rozliczanie w przypadku wielu operatorów obsługujących jeden region.
 Oznacza to, że jesteśmy w stanie zarządzać siecią sprzedaży i relacjami między różnymi operatorami. Potrafimy sprawiedliwie rozdzielić finanse - zyski, rozchody, komu, ile i w jakim okresie.

Dostarczamy także kierowcy papier oraz system informujący, ile kierowca musi zaksięgować pieniędzy pod koniec dnia.