Ridango zaprasza do udziału w targach transportowych, skierowanych szczególnie do zainteresowanych rozwiązaniami IT dla branży transportu publicznego. Wydarzenie  odbędzie się w dniach 1-3 marca 2016 w Karlsruhe, Niemcy .

Ridango będzie wystawcą na targach transportowych, które będą miały miejsce w Centrum Targowym Karlsruhe w Niemczech, w dniach 1-3 marca 2016. 

Stoisko Ridango będzie znajdowało się tuż obok Market Update Forum B, numer stoiska B9. Z rozkładem stoisk można zapoznać się na stronie internetowej IT-Trans. Na targach będziemy mieć przyjemność zaprezentować nasz całkowicie nowy system, nowy elektroniczny kasownik z funkcją płatności EMV oraz czytnikiem kodów QR. Interfejs kierowcy zainstalowany jest na tablecie i służy jednocześnie jako punkt sprzedaży i doładowywania konta oraz Informacja Pasażerska w czasie rzeczywistym dla kierowcy.

Ponadto, zaprezentujemy nasze rozwiązanie back-office (w chmurze), które odgrywa ważną rolę w sprzedaży i kontroli biletów oraz jest centrum dyspozytorskim dla Informacji Pasażerskiej w czasie rzeczywistym.

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem, proszę kontaktować się z erki@ridango.com